KAUNICŮV DVŮR

25.10.2016 /

Začátkem září tohoto roku byla zahájena výstavba unikátního bytového komplexu KAUNICŮV DVŮR, který se svojí výjimečností a také lokalitou řadí mezi nejprestižnější a nejkrásnější developerské projekty v ČR. „Kaunicův dvůr“ je situován v jedné z nejmalebnějších lokalit, pojící slavnou napoleonskou historii na Moravě, v těsné blízkosti Slavkovského zámku a navíc v místě původního dvora z 18. století. „Kaunicův dvůr“ citlivě kloubí historické kořeny města s moderní architekturou a harmonicky zapadá do svého okolí. Díky citlivé práci architektů vznikne ojedinělý soubor nižších, dvoupodlažních budov rozmanitých tvarů, které nabízejí široké možnosti zajímavých dispozičních řešení. Projekt nabízí 78 bytů s dispozicí od 1+kk – 4+kk s možností variability dle nároků nových obyvatel. Vnitřní část komplexu nabídne uzavřenou relaxační zónu, navrženou jako velkoryse řešený park s lavičkami, dětským koutkem a jezírkem uprostřed. Většina bytů disponuje zahrádkou s terasou nebo prostorným balkonem / lodžii. V rámci tohoto projektu bude vybudován parkovací dům, ale i několik okolních parkovacích míst, která vzniknou po obvodu komplexu. Samotná lokalita poskytuje vynikající občanskou vybavenost tj. školy, školky, polikliniku, pobočky několika bank i pojišťoven, finanční úřad, úřad s rozšířenou působností, řadu obchodů a restaurací, ale i výbornou dopravní návaznost a dostupnost do Brna i Vyškova. Kromě toho nabízí široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití. Navštívit můžete např. koupaliště, areál golfového hřiště, tenisové kurty, fotbalový stadion včetně husté sítě cyklotras a naučných stezek. Slavkov se tak stává vyhledávaným cílem pro ty, kteří touží po komfortním bydlení s dostatkem soukromí a klidu v blízkosti Brna. KAUNICŮV DVŮR reprezentuje moderní typ bydlení určené jak pro jednotlivce, rodiny s dětmi ale i seniory a uspokojí vysoké nároky na komfort, občanské služby a pohodlí nových obyvatel. Více informací a konkrétní nabídku bytů naleznete na www.kaunicuvdvur.cz.

Kaunicův dvůr je v mnoha směrech ojedinělý developerský projekt, který na českém realitním trhu nenachází přímou konkurenci. Díky tomu nabízí kupujícímu nadstandardní nabídku a výrazně se tak odlišuje od ostatních developerských projektů. Ve srovnání s ostatními projekty např. i výhodnou kupní cenou. V kupní ceně každého bytu je již zahrnuto garážové stání, sklepní kóje a moderní kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů. POŘÍZENÍ NEMOVITOSTI BEZ NUTNOSTI DALŠÍCH INVESTIC!

Využijte proto ojedinělou příležitost k pořízení bydlení v nádherném a neopakovatelném projektu, který je spojen se slavnou historií. Zabydlete se hned a bez starostí…

Ivo Dočekal
manažer projektu

SKR Living, s.r.o.
Nováčkova 233/18
614 00 Brno

+420 777 457 075
docekal@natmal.cz
www.kaunicuvdvur.cz

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+