Rozšíření naší spolupráce s SW realman. Nabízíme další nástroj pro lepší přehled dopadu vaší inzerce

09.06.2017 /

Vážení klienti, obchodní partneři,

je naší milou povinností informovat vás o stávajících novinkách v oblasti služeb, které jsme pro vás připravili. Kompletní informace, statistiky a reakce na vaše inzerované nemovitosti již nyní na jednom místě.

Díky naší spolupráci s SW REALMAN jsme podpořili unikátní nástroj, který vám a vašim makléřům umožní sledovat kromě detailních statistik návštěvnosti a měření návštěvnosti také celkovou komunikaci a reálné ohlasy o vašich inzerovaných nemovitostech.

To vše na jednom místě, jasně a přehledně!

O co se jedná a jak to funguje?

Uživatel, který projeví zájem o konkrétní nemovitost inzerovanou na www.realcity.cz, vloží svou odpověď do připravovaného formuláře a systém ji automaticky doručí makléři, který má nemovitost ve vaší společnosti na starosti. Ve své licenci REALMAN tak kromě denních statistik a nezávislého měření návštěvnosti uvidí také počty a konkrétní písemné reakce (ohlasy), resp. poptávky na nemovitosti z vašeho portfolia.

Co tím získáte?

www.realcity.cz jako jediný inzertní server, společně s vyhledávačem sreality.cz, nabízí tento unikátní nástroj, který vám předá transparentní a relevantní informace. Díky této funkci budete mít reálný přehled o stavu vašich zakázek, jejich konkurenceschopnosti na trhu, vložených investic na inzerci a získáte tím výhodu před ostatními.

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za dosavadní spolupráci a zpětné vazby, které nám dáváte a jsou pro nás signálem a motivací k dalším krokům. Portál www.realcity.cz patří stále mezi nejsledovanější realitní portály v ČR. Máme radost z každého úspěchu, který nás opět posune někam dál. A proto nás těší fakt, že jsme u společnosti REALMAN postoupili na žebříčku směrem vzhůru a získali již 3. významné ocenění za proaktivní přístup v rámci námi poskytovaných služeb.

Další novinkou, na které nyní intenzivně pracujeme, je příprava nových webových stránek www.realcity.cz, které plánujeme spustit ještě před letní sezonou.

O dalších krocích ke zlepšení našich služeb vás budeme brzy informovat.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za vaše podněty

TÝM GRANDREALCITY

JSME VÁŠ DLOUHOLETÝ PARTNER
NA TRHU REALIT
A JIŽ 16 LET TO MYSLÍME VÁŽNĚ!

 

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+