Bydlení v Praze, kde slovo příroda není jen prázdným pojmem

04.08.2017 /

Kde klid, soukromí a bezpečí je samozřejmostí. Tak právě takový je nový projekt v současnosti připravovaný společností Nový domov Praha s.r.o.


Nový, polyfunkční dům vznikne na severozápadním okraji Městské části Prahy – Pitkovic. Svým umístěním v těsné hranici s přírodně chráněným územím zajišťuje svým rezidentům trvalý výhled do zeleně a absenci okolní zahuštěné zástavby, kde místo napůl povadlého stromu ohromí výhled do okolních luk se stádem pasoucích se ovcí. Okolní krajina vyvolává pocit bydlení spíše někde na Šumavě než v širším centru Hlavního města Prahy.

Vlastní objekt tvoří celkem 25 bytových jednotek s velikostí od 1+kk. až po 4+kk. Parkování zajišťují garáže nebo parkovací místa uvnitř uzavřeného areálu. Součástí domu je také rehabilitační centrum nabízející možnost vnitřního bazénu, sauny a posilovny. Rodiče s dětmi jistě ocení uzavřenou pobytovou zahradu s možností příjemného posezení a vlastním dětským hřištěm.

Díky své poloze je v Pitkovicích vše na dosah. Škola i školka, nákupní centra jak ve vedlejších Horních Měcholupech, tak v blízkých Čestlicích, které mimo obchodů nabízí také mnoho restaurací, kin, či vodního světa ve zdejším Aquaparku.

Výstavbu plánuje společnost zahájit na přelomu letošního roku, dokončení poté na přelomu roku příštího. Rezervovat si Vaše vysněné bydlení však můžete již nyní.

Byty v prodeji již od 1 800 000 Kč

tel. 725 849 273, e-mail: info@ndp.cz, www.ndp.cz

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+