První rezidenční bydlení v Jesenici. Stavíme tam, kde mohou vaše děti a sny růst

27.09.2017 /

Klidné a příjemné prostředí Jesenice se výborně hodí k odpočinku po náročném pracovním dni v metropoli. Do srdce hlavního města se v dohledné době dostanete metrem za pár minut. Náš projekt se nachází 4 km od budoucí zastávky metra Písnice.

Jesenice leží u jihovýchodního okraje Prahy a má necelých 9 000 obyvatel. V roce 2015 jí byl udělen status města. Největší chloubou Jesenice jsou přiléhající lesy a blízký Průhonický park. Z Jesenice se můžete napojit na cyklostezku „Pražské kolo“ nebo vyrazit rovnou do Vídně. V zimě můžete vyzkoušet uměle zasněžovanou sjezdovku v Jílovém u Prahy. Jesenice je zkrátka lákavou lokalitou pro odpočinek a rodinné bydlení.
Vysoká oblíbenost Jesenice vede k jejímu dynamickému rozvoji. Naše společnost dlouhé roky připravovala první rezidenční bydlení v Jesenici. Ještě letos začne výstavba první etapy, která vám nabídne 73 bytových jednotek. Každá bytová jednotka má v ceně garážové stání a sklep. Celkem zde vyroste 6 čtyřpatrových bytových domů a 4 vila domy se 140 bytovými jednotkami.

Dispozice bytů jsou navrženy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé páry, které teprve plánují založení rodiny. Součástí je volnočasový prostor s rybníčkem a dětské hřiště. Projekt jsme pro vás navrhli s ohledem na zajištění co nejklidnějšího prostředí a soukromí. Součástí projektu je výstavba zelené stěny, která oddělí vaše bydlení od okolí. Smyslem celého projektu je vytvořit příjemné a harmonické bydlení pro co nejvíce rodin.

Do centra Prahy se dostanete autem po dálnici D1 za necelých 20 min., nebo můžete využít autobusové linky. V sousedních obcích však naleznete vše potřebné, jako je například nákupní centrum nebo sportoviště, a to oblíbený Aquapark Čestlice či sportovní areál ve Vestci. Nechybí zde ani zdravotnické zařízení, základní a mateřská škola, obchod s potravinami, pošta, ordinace praktického lékaře, restaurace nebo plavecký bazén.

Máte pocit, že by právě Jesenice mohla být pro vás tím pravým domovem? Přijďte si vybrat svůj vysněný byt! Začínáme na podzim 2017, rezervovat můžete již DNES!

Tel. 224 222 111 | www.novebyty-jesenice.cz

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+