Seriál homestaging: Úklid – první přípravná fáze!

30.01.2012 /

Než si domů pozvete homestagera, měli byste pořádně uklidit. Je to první přípravná fáze před homestagingem. I tento úklid má svá ustálená pravidla a nejde jen o utření prachu a poklizení celé nemovitosti. Sledujte náš videoseriál a prodat nemovitost pro vás nebude problém!

V prvním díle našeho videoseriálu se dozvíte, co všechno je třeba udělat, na co si dát při úklidu pozor a další praktické tipy, jak svůj dům či byt uvést do takového stavu, abyste za něj utržili co nejvyšší možnou částku. Pod odborným dohledem designérky Gabriely Dekařové z firmy FINEZZA DESIGN s.r.o., která se home stagingem zabývá, jsme dali dohromady základní body, které byste měli při úklidu dodržet.

Seriál vznikl ve spolupráci s firmou FINEZZA DESIGN s.r.o. a redakcí REALCITY.CZ.

Štítky:

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+