Seriál home staging: Správné rozmístění nábytku!

07.02.2012 /

Home staging vám pomůže prodat nemovitost rychleji a za nejvýhodnější cenu. Prvním krokem home stagera je určení změny dispozice interiéru, jelikož každý kousek nábytku má své místo a jeho špatná volba může výrazně ovlivnit názor kupujícího. Proto si ve druhém díle videoseriálu ukážeme pár základních pravidel, kterými byste se měli podle designérky Gabriely Dekařové řídit.

V druhém díle našeho videoseriálu se dozvíte, jak správně rozmístit jednotlivé předměty v interiéru, aby působil na kupujícího co nejpříjemnějším dojmem. Řekneme si, co by v interiéru mělo zůstat a čeho se naopak zbavit (alespoň dočasně). Na závěr si ukážeme pár triků, jak stávající interiér ozvláštnit pro nadcházející prohlídku.

Seriál vznikl ve spolupráci s firmou FINEZZA design s.r.o. a redakcí REAL-CITY.

Štítky:

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+