Seriál home staging: Dekorování!

09.02.2012 /

Nejzásadnější při home stagingu je poslední fáze. Tou je dekorování. Pomocí jednoduchých triků a změn dokážete vykouzlit ve svém interiéru zcela jinou atmosféru, která může významně ovlivnit názor kupujícího. Ukážeme vám, jak na to!

I dekorování má svá pravidla, která nám podrobně popsala designérka z firmy FINEZZA design s.r.o. Gabriela Dekařová. Někdy stačí opravdu málo, aby výsledný dojem byl doslova neuvěřitelný a nemusí vás to stát desítky tisíc. Cena nemovitosti razantně stoupne, stejně jako její atraktivita. Podívejte se na praktické tipy ve třetím díle našeho videoseriálu.

Seriál vznikl ve spolupráci s firmou FINEZZA design s.r.o. a redakcí REALCITY.

Štítky:

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+