Home staging exteriéru aneb jak upravit zahradu!

17.02.2012 /

Při home stagingu nezapomínejte ani na exteriér. Ať už máte zahrádku nebo jen balkón, vyplatí se aplikovat všechny fáze home stagingu i zde. Ukážeme si několik základních pravidel, jak proměnit okolí vašeho domu.

I home staging exteriéru je velmi důležitý při prodeji domu. Designérka Gabriela Dekařová z firmy FINEZZA design s.r.o. shrnula základní pravidla, kterými byste se měli v případě úpravy exteriéru řídit. Myslete i na detaily a zvyšte cenu nemovitosti. Čtvrtý díl našeho videoseriálu vám ukáže, jak na to!

Seriál vznikl ve spolupráci s firmou FINEZZA design s.r.o. a redakcí REALCITY.

Štítky:

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+