Vánoční soutěž Realcity. Soutěžte a vyhrajte skvělou knihu!

10.12.2013 /

Naše tipy
 •  Čím dříve fotografii pošlete, tím větší máte šanci na výhru.
 • Pojistěte si výhru zasláním vícero fotografií.
 • Kniha může být skvělým dárkem pod stromeček! ;)
 • Zajímáte se o interiérové trendy a rádi soutěžíte? Toužíte po změně svého domova a chcete načerpat spoustu nové fantazie? Nebo chcete pěkný dárek k Vánocům pro své blízké? Pokud jste alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak právě pro vás je tu naše aktuální předvánoční soutěž 4 skvělé knihy s názvem 1000 + 1 nápad pro barvy v bytě z nakladatelství Motto. Co musíte udělat, abyste vyhráli?

  Pravidla soutěže

  Stačí vyfotit nejúžasnější domácí vánoční dekoraci, kterou jste sami vytvořili, a poslat nám ji  na e-mailovou adresu soutez@realcity.cz. Aby byla registrace platná, uveďte do mailu i své jméno, příjmení, adresu, kam máme případně knihu poslat, a vaše telefonní číslo.

  Fotografie následně uveřejníme na naší facebookové stránce Bydlení, interiér a design ve fotoalbu s názvem „Vánoční designová soutěž Realcity“. 4 autoři fotografií, které získají nejvíce liků, získají od nás knihu 1000 + 1 nápad pro barvy v bytě. Uzávěrka pro zasílání fotografií je neděle 15.12. 2013 do 15,00. Hlasování probíhá průběžně do 18.12.2013 do 18,00. Poté budou hlasy sečteny a vyhlášen výherce.

  1000 + 1 nápad pro barvy v bytě

  1000 + 1 nápad pro barvy v bytě

  Nepostradatelná příručka při volbě barvy pro váš byt obsahuje 1000 barevných palet a fotografií, od moderního vzhledu až po příjemně pastelové odstíny, které vám poskytnou originální nápady při výběru barevných schémat pro váš domov. Dále v zde naleznete základní katalog všech nejznámějších malířských technik od patinování a stírání štětcem či hřebenem přes oškrabování, krekeování, rozmývání, tupování, malbu fresek a iluzivních maleb až po mramorování či moření. Publikace obsahuje také inspirativní ilustrace, jež vám umožní vidět celou řadu místností v nekonečné řadě působivých barevných kombinací, abyste si mohli vybrat tu pravou, která lahodí právě vašemu oku. A nechybí zde ani zásadní rady pro výběr těch nejvhodnějších nátěrů a barev pro váš styl, domov i rozpočet.

  autor knihy: Emma Callery

  běžná cena: 399,-


  *(Poskytnutím těchto registračních údajů souhlasíte s jejich uchováváním a zpracováváním společností MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o. v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., a to za podmínek uvedených v registračních podmínkách. Současně s tímto udělujete společnosti MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o. souhlas s dalším použitím zaslaných fotografií.)

  Štítky:

  Autor příspěvku:

  GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

  Google+