Vánoční soutěž o knihu. Známe vítěze…

19.12.2013 /

Předvánoční soutěž o 4 skvělé knihy s názvem 1000 + 1 nápad pro barvy v bytě z nakladatelství Motto má již své vítěze. O čtvrtou knihu se však bude ještě bojovat. Dostane ji nakonec Iveta z Vidče nebo Pavla za fotku výtvoru kamarádky Věrky z Trstěnic? Hlasujte pro jednu z nich na FB.

Výsledky soutěže, aneb kam poputuje kniha:

  1. místo     Veronika z ČB
  2. místo     Petra z Chebu
  3. místo     Vanda z Plzně
  4. místo     ještě se rozhoduje…

Soutěžilo se o tuto knihu

1000 + 1 nápad pro barvy v bytě

1000 + 1 nápad pro barvy v bytě

Nepostradatelná příručka při volbě barvy pro váš byt obsahuje 1000 barevných palet a fotografií, od moderního vzhledu až po příjemně pastelové odstíny, které vám poskytnou originální nápady při výběru barevných schémat pro váš domov. Dále v zde naleznete základní katalog všech nejznámějších malířských technik od patinování a stírání štětcem či hřebenem přes oškrabování, krekeování, rozmývání, tupování, malbu fresek a iluzivních maleb až po mramorování či moření. Publikace obsahuje také inspirativní ilustrace, jež vám umožní vidět celou řadu místností v nekonečné řadě působivých barevných kombinací, abyste si mohli vybrat tu pravou, která lahodí právě vašemu oku. A nechybí zde ani zásadní rady pro výběr těch nejvhodnějších nátěrů a barev pro váš styl, domov i rozpočet.

autor knihy: Emma Callery

běžná cena: 399,-

…………………………………………………………………………………………………………………………

V galerii vám představujeme vítězná díla. Všem výhercům gratulujeme a knihu posíláme…

vaše redakce REALCITY :)

Štítky: ,

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+