Soutěž o lístky na veletrh Bydlení, nové projekty 2015!

09.03.2015 /

Máte rádi soutěžení? Chcete získat inspiraci pro vaše bydlení? Tak si pojďte s námi zasoutěžit o lístky na veletrh Bydlení, nové projekty 2015. 

Od 9.3. 2015 mají možnost vždy čtyři čtenáři denně vyhrát vstupenky na veletrh Bydlení, nové projekty 2015. Soutěž potrvá do 13.3.2015 včetně. Odpovídat můžete od 9,00 do 16,00. Účastnit se smíte soutěže vždy jen jednou (tedy přes jednu e-mailovou adresu) denně.

Otázka: Kdy bude otevřen nový Kongresový sál na výstavě Bydlení, nové projekty 2015 a kolik míst k sezení nabízí?

Nápovědu najdete na http://www.vystavabydleni.cz/2015/cz/intercept.asp. Odpovědi posílejte prostřednictvím formuláře níže až do 16,00. Dnes vyhrává 1. a poslední účastník soutěže se správnou odpovědí. Za redakci a tým REALCITY přejeme mnoho zdaru.:)

 

Více o výstavě najdete zde. A co nového letos přinese, se můžete dozvědět v našem článku Výstava Bydlení, nové projekty 2015.

Štítky: ,

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+