HROZÍ VÁM EXEKUCE? POMŮŽEME VÁM!

26.03.2015 /

„Již řadu let se zabýváme realitními službami. V poslední době jsme se ovšem začali specializovat na komplikované případy, jako jsou nemovitosti, na kterých vázne exekuce či věcné břemeno, a jako jediná realitní kancelář v Brně vykupujeme spoluvlastnické podíly,“ říká Boris Stavinoha, jednatel společnosti Brněnský zvonek s.r.o.

Data z realitní kanceláře hovoří jasně. Jen na katastrálním úřadě pro Brno-město je evidováno více než 300 exekucí na nemovitostech měsíčně. „Často se setkáváme s názorem, že nemovitost nelze prodat, pokud je na ni uvalena exekuce či další exekuční omezení. Naše kancelář pro tyto případy vytvořila speciální program na oddlužení nemovitostí,“ vysvětluje jednatel společnosti. V rámci tohoto programu je vlastníkům zadlužených nemovitostí nabídnut prodej za významně lepších podmínek než u dražby, kdy je nejasné, za jakou cenu se nemovitost prodá. Není tak možné dopředu vědět, jaká část dluhů bude klientovi umořena z exekuce. V každém případě je potřeba řešit problém co nejdříve, jelikož každým dnem narůstá dlužná částka u exekutora. Existuje tak velká šance, že nemovitost prodáte za cenu, která se velmi přibližuje k reálné tržní ceně takové nemovitosti. „Předejít se dá i samotné exekuci či dražbě při nesplácení úvěrů, půjček či jiných dluhů. Stačí zkontaktovat naši realitní kancelář a náš profesionální tým vám připraví jasnou strategii celého obchodu a nepříjemnou situaci vyřeší. Nenechte dojít exekuci k dražbě vaší nemovitosti. Váš dluh se začne navyšovat o nemalé poplatky exekutorovi za výkon dražby,“ radí ředitel RK, pan Marek Bartoš.

Výkup spoluvlastnických podílů

Komplikovaným případům se nechce nikdo příliš věnovat. Přesně takové jsou i spoluvlastnické podíly na nemovitostech. Často vyžadují mnoho času a úsilí k řešení. Realitní kancelář Brněnský zvonek s.r.o. se však o podobné případy dokáže od A do Z postarat. „Naše společnost vykupuje jako jediná v Brně spoluvlastnické podíly. Nabízíme tak možnost, jak se problému, který spoluvlastnický podíl často představuje, poměrně rychle a elegantně zbavit,“ dodává ředitel. Za zmínku jistě stojí, že velkou pozornost věnuje realitní kancelář i nemovitostem s věcným břemenem. Tyto případy patří totiž k těm nejkomplikovanějším.

Víte, že ….

Na základě nového Občanského zákoníku a jeho úpravy v podílovém spoluvlastnictví na nemovitostech a to předně v ust.§ 3062 s platností od 1. 1. 2015, jsou podíly na nemovitostech volně obchodovatelné bez předchozího souhlasu dalšího spoluvlastníka či spoluvlastníků.

Týká se to i Vás?

Vlastníte podíl na nemovitosti, kterou však nemůžete užívat a nemáte z ní žádný finanční zisk?
Nemovitost chátrá a dále ztrácí na své hodnotě?
Chcete prodat a nečekat na hotovost?
Máme pro Vás řešení.
Zavolejte nám k nezávazné konzultaci Vašeho případu.
Nadstandardní právní servis: Záruka úspěchu!

Mezi standardní službu realitních kanceláří patří poskytnutí právního servisu. Ne vždy se ovšem setkáte s kvalitně odvedenou prací. Brněnský zvonek s.r.o. si zakládá na tom, aby právní servis byl komplexní a jednoduše perfektní. Ten pro ně zajišťuje dlouhodobě renomovaná kancelář pověstná svými bezchybnými a vyváženými smlouvami AK Miloše Švandy. „Specializované dlouhodobě prověřené právní služby poskytované profesionálním a vstřícným způsobem dle mého přesvědčení zásadním způsobem přispívají k budování dobrého jména realitní kanceláře, a to zejména v dnešní době, kdy rostou nároky klientů na kvalitu služeb.“

Pomáháme vám… (příběh z praxe…)

…Od různých společností jsme využili tzv. „výhodných“ půjček na menší částky. Manžel přišel o práci a já jsem onemocněla. Naše platební neschopnost nás přivedla k velkému navýšení dluhů a k uvalení exekuce na náš byt. Realitní kancelář nám okamžitě zjistila aktuální výši dluhů, obvolala exekutory a dohodla ty nejlepší podmínky pro vyplacení a oddlužení našeho bytu. Byt byl obratem prodán před hrozící dražbou. Zbyla nám tedy i hotovost pro další naše bydlení, které nám kancelář rovněž zajistila. V daný okamžik jsme byli moc spokojení. Kancelář Brněnský zvonek byla naše jediná záchrana.

Prodej zadlužených nemovitostí

S problematikou exekucí máme již mnohaleté zkušenosti a úspěšné výsledky. Chápeme, že v této situaci je těžké se zorientovat a najít rychlé a účinné řešení. Proto nabízíme okamžité vyřešení tohoto problému k vaší spokojenosti, a to je prodej bytu v exekuci. Neváhejte nás ihned kontaktovat, je důležité situaci řešit co nejdříve. Proč?

  • Vaše dluhy se nebudou již dále navyšovat
  • Okamžitě vyplatíme exekuci a zbavíme vás dluhů
  • Odvrátíme dražbu vaší nemovitosti
  • Pomůžeme vám zajistit nové bydlení
  • Zaručujeme profesionální a vstřícné jednání, právní záruky (vše probíhá pod dohledem advokáta)
  • Budeme vás zastupovat při nepříjemných jednáních s exekutory a ostatními věřiteli.
  • Více na www.vyplatime-exekuci.cz

JAKO JEDNI Z MÁLA VLASTNÍME CERTIFIKACI PRO PRODEJ ZADLUŽENÝCH NEMOVITOSTÍ, ODDLUŽOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ A OBCHOD S NEMOVITOSTMI V EXEKUCI, PLATNOU V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY.

Každoročním školením u akreditované společnosti pro udělení těchto certifikátů můžeme klientovi nabídnout služby v oblasti exekucí na nejvyšší úrovni!

Autor příspěvku:

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE. Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností a komplexní přehled o realitním trhu. Díky tomu jsme propojili jedinečným konceptem zájemce o nemovitost s profesionálními službami realitních kanceláří skrze časopis GRAND REALCITY ve stojanech zdarma. Vznikl tak nový komunikační kanál, který jsme dále propojili s moderními médii. Nabídky realitních kanceláří tak můžete najít v časopise GRAND REALCITY, na realitním serveru www.realcity.cz nebo i v aplikacích pro chytré telefony.

Google+