Pronájem komerčního objektu 91 m²
Slaný, Pražská 12 000 Kč za měsíc

na začátek

Popis

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k dlouhodobému pronájmu reprezentativní moderní místnosti o velikosti 58, 13 a 13 m2 s využitím jako sídlo společnosti, kanceláře nebo služební byt. Pronajímané prostory mají samostatný vchod do budovy, vlastní kuchyňský kout a sociální zařízení 7 m2.
Nabízený pronájem je pro budoucího nájemce z obchodního hlediska velmi zajímavý, a to jak z hlediska umístění pronajímaných prostor na strategickém přístupu do města, tak z hlediska vysoké kvality pronajímaných prostor a nabídky doprovodných služeb. Výhodou je možnost umístění reklamy u vjezdu do areálu, který leží přímo na hlavním silničním tahu na Prahu.
Prostory jsou v nevyužitém prvním patře montované haly zavedené solidní obchodní společnosti. Parkování pro zákazníky i pro zaměstnance je k dispozici uvnitř areálu (po dohodě). Zařízení pronajatých prostor a internetové připojení je možné po dohodě. Objekt je centrálně zabezpečen, má venkovní kamerový systém a protipožární ochranu. Letiště Václava Havla je 15 minut autem. Majitel nabízí možnost nasmlouvání úklidových a logistických služeb.

Spotřebované energie a služby se platí zvlášť. Kauce ve výši jednoho měsíce. Délka nájmu a ostatní podmínky dohodou. Odměna RK jeden měsíční nájem + DPH.

V objektu v prvním patře si kromě uvedených prostor můžete pronajmout rovněž plochu pro prodejnu / vzorkovnu 260 - 330 m2 včetně dvou nebo tří dalších kanceláří a využít je možné rovněž části skladových prostor v přízemí – s plným nebo částečným využitím logistických služeb.

na začátek

Další nabídky RK

  • Cena 12 000 Kč
    za měsíc , plus poplatky a provize
  • Aktualizace 01.07.2017
  • Kód zakázky 118-N00999
  • Celková plocha 91 m²
  • Užitná plocha 91 m²
  • Vlastnictví jiné vlastnictví
  • více informací
Dotaz prodejci
Vyplněný formulář odešlete.
Prodejce Vás bude kontaktovat zpět.
Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.

nebo
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací