Exkluzivní bydlení od sklepa po půdu. To jsou projekty All Inclusive Development

31.10.2017 /

All Inclusive Development je přední brněnský developer, který se zaměřuje na exkluzivní solitérní projekty, u nichž může plně kontrolovat kvalitu a přesnost zpracování. Jejich poznávacím znamením je jedinečná architektura, která jde ruku v ruce se špičkovými technologiemi. Parkovací zakladač, výtah přímo do bytu nebo luxusní bazén na soukromé zahradě, to jsou nadstandardní prvky All Inclusive Development, která mění sny o dokonalém bydlení ve skutečnost.

Architektura až na prvním místě

Za deset let na realitním trhu si stihla All Inclusive Development vybudovat mezi developery silné postavení. Zatímco v prvních letech nabízela v průměru jeden projekt ročně, aktuálně má v prodeji hned pět prvotřídních projektů v Brně i okolí. V příštím roce navíc plánuje spustit další. „Vždycky jsem věděl, že chci dělat věci jinak. Triumvirát složený ze stylové architektury, kvalitních materiálů a exkluzivity pro mě byl a je od začátku na prvním místě. A to je přesně to, co klienti chtějí a ocení,“ říká předseda představenstva Ivor Ševčík.

Aby dosáhla společnost harmonie mezi všemi třemi pilíři, spojila své síly s talentovanými architekty a předními dodavateli. „All Inclusive Development klade důraz na precizní dispoziční rozložení, které jde ruku v ruce s kvalitou architektonického řešení,“ uvádí architekt Radek Sátora, který se společností aktuálně spolupracuje hned na čtyřech projektech. „Současně se pro své projekty nebojí vybrat komplikovanější stavební parcely, které ve výsledku nabídnou krásné bydlení. Jako je tomu třeba u nájemního rodinného domu v Pisárkách, který bude stát ve svažitém terénu,“ dodává. Stejný názor zastává také Ing. Michaela Pánková Kopecká, která s firmou spolupracuje na realizaci investičních bytů v Brně-Židenicích: „Projekty jsou moderní, a nikdy není upozaděno estetické hledisko.“

Vysoký standard bydlení

V pozadí nezůstává ani vybavení interiérů, na které klade společnost velký důraz. „Naším cílem není stavět pouhé čtyři stěny, ale skutečné domovy. Chceme, aby se klient cítil jako doma od první chvíle, kdy vkročí do dveří. Zajistit mu maximální komfort bydlení je pro nás doslova povinností,“ říká Ivor Ševčík. Jeho postoj potvrzuje také Ing. Daniel Obůrka z prémiového koupelnového studia Koupelny pro Brno, které dodává do projektů sanitu předních výrobců: „Společnost All Inclusive Development vnímá, že kvalitní vybavení je jejich vizitkou v přístupu ke klientům. Jsou to právě developeři, kteří určují laťku toho, v čem a v jakém prostředí lidé žijí, a tak nevědomky formují celou naši společnost.“

To je také směr, kterým se chce společnost ubírat do budoucna. „Každý náš projekt je jako dítě, které vychováváte od plenek. A tuto rodinu chceme do budoucna stále rozšiřovat, abychom pozvedli standard bydlení a nabídli klientům stejně jako doposud služby ,all in one´, ostatně, toto poslání máme i v názvu,“ uzavírá Ivor Ševčík.

Autor příspěvku:

REALCITY je největším vydavatelstvím v ČR zaměřeném na realitní trh. Jeho produkty působí na českém trhu již od roku 2001, je provozovatelem portálu www.realcity.cz a specializuje se na periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. V České republice vydává celkem 2 regionální tituly. Od roku 2017 je součástí českého vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Google+