Praha-Lipence: Lipenecký park

26.09.2018 /

Přinést do Lipenců, jedné z nejklidnějších a nejzelenějších okrajových částí Prahy, další zeleň a možnosti trávení volného času, to je ambice rezidenčního projektu Lipenecký park. Připravila jej společnost NG Real Estate ze skupiny NATLAND Group, která zde staví přes čtyřicet bytů a devatenáct řadových rodinných domů.

Výstavba rodinných domů má v Praze svou velkou tradici. Stačí se podívat na rezidenční pražské lokality, jako jsou Hanspaulka, Ořechovka nebo Bubeneč.

Byty a řadové rodinné domy jsme začali nabízet letos před prázdninami, více než polovina jich už má majitele, další jsou zarezervované.

Prvními zájemci – vlastně ještě před oficiálním uvedením projektu na trh – byli stávající obyvatelé Lipenců. Dobře si spočítali, že při dnešní nabídce a cenách pozemků pro individuální výstavbu je to dobrá investice.2626

Při přípravě projektu spolupracovala společnost NG Real Estate s architektonickým ateliérem Hlaváček & Partner.

Bydlení v Lipencích kombinuje harmonickou a přátelskou atmosféru venkova s bohatou infrastrukturou obce. Jde o otevřený rezidenční areál, na který bude navazovat volnočasový park. Autem je to přitom 25 minut do centra Prahy, autobusem 25 minut na stanici metra B Smíchovské nádraží.

Ke kolaudaci budou byty a domy připraveny příští rok na podzim, noví majitelé je převezmou na jaře 2020.

Šárka Kloučková
Obchodní oddělení

NG Real Estate, a. s.
ROHAN BUSINESS CENTER
Rohanské nábřeží 671/15
186 00 Praha 8-Karlín
tel.: 800 350 111

e-mail: info@lipeneckypark.cz
www.lipeneckypark.cz

Autor příspěvku:

REALCITY je největším vydavatelstvím v ČR zaměřeném na realitní trh. Jeho produkty působí na českém trhu již od roku 2001, je provozovatelem portálu www.realcity.cz a specializuje se na periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. V České republice vydává celkem 2 regionální tituly. Od roku 2017 je součástí českého vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Google+