REZIDENCE BRIGA – život na dobré adrese – již od května 2018 ve výstavbě

21.12.2018 /

Zcela nový a atraktivní bytový dům vyrůstá při ulici Šumavská, v právem oblíbené a klidné lokalitě nedaleko centra města, s dostupností veškerých služeb, dětských hřišť a městských parků. Kvalitní městské bydlení, promyšlený komfort a maximální občanská vybavenost jsou tou zásadní garancí pro budoucí majitele a jejich investice. Aktuálně je již prodáno 50 % bytů.

Plánovaný rezidenční objekt je situován v klidné části ulice, s hlavní fasádou orientovanou směrem k areálu Univerzity obrany, kterou tvoří komplex budov z 19. století. Druhá, jižní fasáda poskytne výhled do klidného zeleného vnitrobloku s vlastní relaxační zónou. V sedmipodlažní budově najdeme 46 parkovacích stání, sklepní kóje, přízemní pronajímatelné obchodní prostory se vstupem z ulice a celkem 36 bytových jednotek. Pro maximální komfort nových rezidentů navrhl renomovaný architektonický ateliér (RAW) na každém patře pouze 3 bytové jednotky a navíc dvě domovní komunikační jádra, každé s vlastním schodištěm a výtahem. Všechny byty disponují velkorysou terasou s místem pro odpočinek a jižní orientací do zeleně ve vnitrobloku. Architektonické řešení domu navazuje na to nejlepší z tradice výstavby bytových domů v 30. letech 20. století, kdy bytové domy v městě Brně stavěli špičkoví funkcionalističtí architekti, jakými byli Fuchs, Wiesner, Kuba nebo Dvořák. Výsledkem je kvalitní městský dům, harmonicky komunikující se svým okolím, ve kterém se dobře žije a do kterého se jeho obyvatelé rádi vrací. Nadstandardní jsou nejen použité přírodní materiály a zařizovací předměty, ale také prostorné vnitřní haly, koupelny a dispozice bytů. Hlavní filosofií developera i architekta je kromě vysoké kvality také nadčasovost, dlouhodobá udržitelnost a přidaná estetická hodnota. Benefitem je pak samotná lokalita. Jen pět minut trvá cesta hromadnou dopravou do centra a v pěší dostupnosti je kromě několika mateřských, základních a středních škol také řada vysokoškolských fakult, restaurací a kulturních zařízení.

K dnešnímu dni je postaveno 1. PP, kde jsou sklepy a parkování v zakladačích a 1. NP.

Kompletní nabídku najdete na www.rezidencebriga.cz.

Simona Šedíková
Obchodní oddělení

MIG s.r.o.
IBC, Příkop 843/4
602 00 Brno21
Česká republika
Tel.: 731 598 272
sedikova@mig.cz
www.mig.cz
www.rezidencebriga.cz
www.sadovanavysluni.cz

Autor příspěvku:

REALCITY je největším vydavatelstvím v ČR zaměřeném na realitní trh. Jeho produkty působí na českém trhu již od roku 2001, je provozovatelem portálu www.realcity.cz a specializuje se na periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. V České republice vydává celkem 2 regionální tituly. Od roku 2017 je součástí českého vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Google+