SADOVÁ NA VÝSLUNÍ, Brno-Královo Pole

24.12.2018 /

II. etapa projektu s výstavbou 12 rodinných domů – Výstava RD je dokončena z 80%

Ve druhé etapě projektu Sadová na Výsluní probíhá výstavba rodinných domů, která je z 80 % dokončena, kolaudace je plánována v únoru 2019. Polovina RD je již prodána, na prodej zůstávají domy na pozemcích o výměře 343 m² až 619 m². Domy jsou o užitné ploše 137 m² a 198 m² a mají dispozice 4+kk a 5+kk. Veškeré inženýrské sítě, které obsahují i nadstandardní optický kabel a příjezdové komunikace jsou již dokončeny. Nyní Vám nabízíme možnost výběru z 5 posledních rodinných domů v krásné lokalitě s nádherným výhledem na město Brno.

Skvělá lokalita na okraji Brna

V rámci městské části Brno-Královo Pole je oblast Sadová výjimečná tím, že zde převažují lesy, zahrady a ovocné sady. Ve střední části území nalezneme Zaječí horu, kolem které protéká v přilehlém údolí Zaječí potok, na němž se nachází několik rybníčků a jezírek. Ve východní části území se v údolí „U Antoníčka“ nachází Kaple svatého Antonína a blízká malebná studánka U Antoníčka.

Prostředí, ve kterém vzniká nový projekt Sadová na Výsluní, je ideální příležitostí pro Vaše nové bydlení a je unikátní svojí klidnou rodinnou atmosférou v bezprostřední blízkosti zeleně. V současné době je to nejatraktivnější místo pro bydlení v severní části města Brna. Lokalita přímo přiléhá k ulici Kociánka, doprava do centra města je tedy naprosto bezproblémová, a to jak autem, tak MHD nebo na kole.

Vyberte si Váš pozemek s RD a bydlete stylově, blízko zeleně, v přírodě a v čistém a klidném prostředí a zároveň na dosah centra města.

Rádi Vám poskytneme bližší informace. Více najdete na www.sadovanavysluni.cz.

Simona Šedíková
Obchodní oddělení

MIG s.r.o.
IBC, Příkop 843/4
602 00 Brno21
Česká republika
Tel.: 731 598 272
sedikova@mig.cz
www.mig.cz
www.rezidencebriga.cz
www.sadovanavysluni.cz

Autor příspěvku:

REALCITY je největším vydavatelstvím v ČR zaměřeném na realitní trh. Jeho produkty působí na českém trhu již od roku 2001, je provozovatelem portálu www.realcity.cz a specializuje se na periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. V České republice vydává celkem 2 regionální tituly. Od roku 2017 je součástí českého vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Google+