AI Development: Brno Žebětín – investice do budoucna, kterou si můžete dovolit

03.02.2013 /

Realitní trh v současnosti nabízí ideální příležitost k investici do budoucna. Ceny bytů jsou dostupné, úrokové sazby z hypoték nízké a nájmy si drží cenu. Ideální možnost, jak investovat správně své finance, je nový bytový projekt VILADŮM ŽEBĚTÍN.  

Projekt VILADŮM ŽEBĚTÍN je vystaven na základě myšlenky nabídnout lidem kvalitní bydlení vhodné zejména pro investici, nikoli však výhradně. Tuto myšlenku podporuje i fakt, že nemovitosti jsou stále jednou z nejstabilnějších komodit, do kterých se vyplatí vložit své finance.

V Žebětíně se investovat vyplatí!

Lidé často vyhledávají osvědčené a stabilní produkty, které by je zabezpečily na stáří. Rozhodli jsme se ukázat, že se koupě bytu v Žebětíně vyplatí. Například pokud se rozhodnete přestoupit z 1. pilíře do 2. pilíře důchodové reformy, sníží se Vám o 3%. (z 28 % na 25 %) sazba pojistného na státní důchodové pojištění. 3% se přesunou do 2. pilíře a k tomu si budete muset povinně přispořit ještě 2% ze základu mzdy ze svého. Např. pokud vyděláváte 30.000,- hrubého měsíčně, dostanete důchod cca 13.525 Kč. Pokud se rozhodnete vstoupit do 2. pilíře, budete si navíc měsíčně ze svého spořit 600 Kč, dostanete tedy důchod o 600 Kč vyšší – cca 14.146 Kč. (zdroj. www.mesec.cz). S námi si nebudete muset spořit měsíčně nic, ale naopak získáte měsíčně 5.500 Kč z pronájmu k důchodu navíc.

Příklad s hypotékou

Koupě bytu v projektu VILADŮM ŽEBĚTÍN vás přijde na 946 000 Kč. Výše hypotéky na 30 let činí 4 138,- Kč měsíčně (zdroj: UniCredit Bank), přičemž výnos z měsíčního nájemného je 5 500 Kč. Celkový roční zůstatek na krytí nenadálých událostí je 16 344 Kč. Z této částky budete jako majitel nemovitosti hradit pravidelně daň z příjmu ve výši 3 960,- Kč za rok. Zůstatek je tedy 12 384,- Kč za rok. „Za 30 let majiteli nemovitosti náleží byt, do kterého nemusel ´nic´ investovat, a přitom pobírá nadále nájemné ve výši 5 500,- Kč jako další zdroj financí ke svému důchodu,“ dodává Ivor Ševčík, jednatel společnosti All Inclusive Development, která je autorem bytového domu. S ohledem na tato čísla se vám investice do bydlení v tomto konkrétním projektu určitě vyplatí.

Standardy upravené pro nájemní bydlení v Žebětíně

Bytový dům VILADŮM ŽEBĚTÍN ovšem nabídne mnohem více, než jen výdělek z nájmu a dobře uložené peníze. Investor myslel na nejmenší detaily, aby byly byty uzpůsobeny právě k tomuto účelu, nikoli však výhradně. Při výstavbě byl proto kladen velký důraz na zateplení, což významně sníží náklady na energie. Bytové jednotky jsou vybaveny speciálními protihlukovými trojskly a podlahovým vytápěním ve všech místnostech, které lze individuálně regulovat. Právě díky podlahovému vytápění se ušetřilo rovněž místo, které by jinak zabíralo topné těleso. A jak všichni víme, každý metr se zejména v nájemním bytě hodí. Pro zabezpečení čistého a komfortního vnitřního ovzduší jsou vybaveny rekuperační jednotkou, která zajišťuje výměnu vzduchu v interiérech a je vybavena účinnými prachovými a pylovými filtry. Standardní vybavení bytů projektu VILADŮM ŽEBĚTÍN zahrnuje např. i kvalitní linoleum, které je ideální pro nájemní bydlení a snadno se dá nahradit novou podlahovou krytinou.

Byty v krásné lokalitě v Brně

Projekt VILADŮM ŽEBĚTÍN nabízí:
  • 8 bytových jednotek o dispozičním řešením 1+kk až 3+kk.
  • K bytům náleží i sklepní kóje, která je zahrnuta již v ceně. Majitelé si mohou v případě zájmu dokoupit i parkovací stání.
  • Lokalita, ve které se dům nachází, se pyšní perfektní infrastrukturou. Žebětín je bývalá obec, která je od 24. listopadu 1990 součástí města Brna. Leží 9 km západně od centra města v blízkosti Masarykova okruhu. Pokud tedy hledáte dobrou investici do budoucna nebo bydlení v Brně na dobré adrese s dobrou dostupností do centra, a přitom velmi blízko přírody s širokými možnostmi pro relaxaci, je VILADŮM ŽEBĚTÍN ideální volbou.
  • Více podrobností o projektu najdete na www.aidevelop.cz.

Představujeme

All Inclusive Development, a.s., je menší developerská společnost působící primárně, nikoli však výhradně na Moravě. Zabývá se nejen stavbou nových projektů, ale i rekonstrukcemi nemovitostí. Každý projekt je realizován s maximálním důrazem na detail. „Klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků,“ říká Ivor Ševčík, ředitel společnosti. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby!

Kontakt:

AC real s.r.o.
Říčanská 11
635 00  Brno–Bystrc
Tel.: +420 800 442 442
Štítky: ,

Autor příspěvku:

REALCITY je největším vydavatelstvím v ČR zaměřeném na realitní trh. Jeho produkty působí na českém trhu již od roku 2001, je provozovatelem portálu www.realcity.cz a specializuje se na periodika určená pro profesionály v oblasti nemovitostí. V České republice vydává celkem 2 regionální tituly. Od roku 2017 je součástí českého vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Google+