Prodej bytu 1+kk 26 m² Praha 2, Perucká 2482
- Cena 3 195 000 Kč za nemovitost
Popis
Prodej ubytovací jednotky s dispozicí 1+kk, který se nachází v 2. nadzemním podlaží domu. Nově zrekonstruovaná jednotka orientovaná na severozápad má velikost 26,1 m2, a to včetně sklepní kóje s výměrou 1 m2. Jednotka bude dokončena,připraven ve standardu Fit out. Jednotka bude připravená k nastěhování od července roku 2021.
Depo Grébovka se nachází v městské části Vinohrady. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život.
Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy.
Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí.
- Aktualizace 01.07.2022
- Dispozice 1+kk
- Kód zakázky DG7203jm
- Zastavěná plocha 26 m²
- Užitná plocha 26 m²
- Obytná plocha 25 m²
- Vlastnictví osobní
- Typ konstrukce skeletová
- Stav nemovitosti velmi dobrý stav
- Patro 1. patro
- Typ vytápění plynové - ústřední
- Lokalita centrum
- Vybavenost nezařízeno
- Dopravní obslužnost auto
- Občanská vybavenost kulturní vyžití
- Plyn (přípojka) nezaveden
- Internet jiný poskytovatel
- Charakter lokality velké město
- Energetická třída C (83-120 kWh/m²/rok)

Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.