Prodej domu 195 m² Frýdlant nad Ostravicí
- Cena 2 850 000 Kč za nemovitost
- Vyvolávací cena
Popis
Nemovitost se nachází na strategickém místě v centru města Frýdlant nad Ostravicí. V blízkosti je situována veškerá občanská vybavenost. Objekt je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku se nachází také vlastní studna. Vytápění probíhá pomocí plynového kotle. Dům je podsklepen, sklepy jsou suché a velké. Půda je zatím nevyužitá. Poslední větší rekonstrukce proběhla zhruba před 20 lety. Do budoucna je možno dům rozdělit na dvě bytové jednotky. K domu náleží také hospodářská budova, která je však dlouhodobě nevyužívaná a ve špatném technickém stavu. Nemovitost je obklopena oplocenou zahradou s ovocnými stromy. Příjezd k domu je zajištěn přes obecní komunikaci, parkování možné na vlastním pozemku. Dle platného územního plánu města Frýdlantu n. O. je možno pozemek využít k další výstavbě.
JSoudní exekutor tímto upozorňuje na skutečnost, že odpovídá pouze za pravdivost a aktuálnost specifikace dražené nemovité věci v rozsahu, uvedeném v dražební vyhlášce, a to ke dni jejího vydání. Za veškeré další informace o nemovité věci, které jsou uvedeny ve znaleckém posudku nebo případně jiných zdrojích, soudní exekutor neodpovídá ani není oprávněn ani povinen zkoumat jejich správnost. Vydražitel nabývá předmět dražby ve stavu, jak stojí a leží, a proto soudní exekutor nenese odpovědnost za případné zjevné nebo skryté vady. Soudní exekutor tedy doporučuje osobám, které mají zájem se dražby účastnit, aby si řádně ověřili aktuální stav nemovité věci a informovali se o veškerých skutečnostech, které by mohly v budoucnu hodnotu dražené nemovité věci ovlivnit (např. změny v územním plánování, návrh na změnu užívání).
Dále soudní exekutor tímto informuje dražitele, že kromě nejvyššího podání je vydražitel povinen uhradit také daň z převodu nemovité věci, kterou v případě dražby hradí nabyvatel vydražené nemovité věci. Vydražitel, který nezaplatí nejvyšší podání řádně a včas, je povinen nahradit náklady, které soudnímu exekutorovi a účastníkům vznikly v souvislosti s další dražbou anebo dražebním jednáním, škodu, která vznikla tím, že nezaplatil nejvyšší podání, a, bylo-li při další dražbě dosaženo nižší nejvyšší podání, rozdíl na nejvyšším podání. Na tyto dluhy se započítá jistota složená vydražitelem; převyšuje-li jistota tyto dluhy, zbývající část se vrátí vydražiteli. O těchto dluzích, případném započtení anebo vrácení zbytku jistoty rozhodne soudní exekutor usnesením. (§330 odst. 3 o.s.ř.ve spojení s e.ř.)
- Aktualizace 01.02.2021
- Kód zakázky 142 EX 00C15 / 17 - Dvo
- Celková plocha 195 m²
- Zastavěná plocha 195 m²
- Užitná plocha 195 m²
- Plocha pozemku 1684 m²
- Vlastnictví osobní
- Typ konstrukce cihlová
- Stav nemovitosti dobrý stav
- Typ vytápění plynové - ústřední
- Lokalita klidná část obce
- Plyn (přípojka) zaveden
- Kanalizace městská

Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.