Prodej bytu 3+kk 73 m² Praha 2, Perucká 61
- Cena 12 959 000 Kč za nemovitost
- Prodává přímý majitel, neplatíte provizi!
Popis
Ojedinělá novostavba na Vinohradech!
Byt č. 45 v projektu Vila dům na Vinici o dispozici 3+kk a podlahové ploše 73 m² v přízemí domu s orientací na jihovýchod a jihozápad.
Celková výměra bytu 125 m² se skládá z terasy 25,6 m² a balkon 7,7 m², zároveň k bytu náleží i sklepní kóje 44,6 m².
V ceně jednotky je započteno i garážové stání.
Ulice Perucká, ve které se projekt nachází, lemuje známý park Havlíčkovy sady, znám také jako Grébovka.
Park poskytuje skvělé místo pro sportovní vyžití, relaxaci nebo jen prosté trávení volného času v přírodě.
Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka v docházkové vzdálenosti 3 minuty s napojením na linky metra A a C.
Další skvělou dopravní tepnou je nedaleká vlaková zastávka, na tu se dostanete do 5 minut pěšky.
Projekt se aktuálně nachází ve fázi dokončování stavby. Pro nové majitele bude tak připraven k nastěhování do konce roku 2022!
Vizualizace nemusí odpovídat skutečnosti.
- Aktualizace 22.09.2023
- Dispozice 3+kk
- Kód zakázky VN45
- Zastavěná plocha 125 m²
- Užitná plocha 73 m²
- Obytná plocha 73 m²
- Vlastnictví osobní
- Typ konstrukce skeletová
- Stav nemovitosti novostavba
- Patro 3. patro
- Lokalita centrum
- Dopravní obslužnost letiště
- Občanská vybavenost kulturní vyžití
- Charakter lokality velké město
- Energetická třída A (0-42 kWh/m²/rok)

Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.