Partneři

REALCITY při péči o své klienty vyhledává silné partnery, aby zúčastněným stranám přinášel vždy kvalitní přidanou hodnotu. Jako silný mediální partner v oblasti realitního trhu REALCITY spolupracuje s následujícími subjekty:

 


abf ABF - VELETRH BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY 

Nenechte si ujít příležitost stát se vystavovatelem na veletrhu BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

Od 17. do 20. března bude na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA probíhat již 22. ročník specializované výstavy nových projektů bydlení – BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Přípravy veletrhu jsou v plném proudu a většina výstavní plochy je již obsazena, přesto však máte možnost využít jednu z posledních šancí a stát se součástí prestižního veletrhu. Podat přihlášku si můžete přibližně do poloviny února. 

Na výstavu BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY každoročně zavítá velké množství návštěvníků jak z laické, tak i odborné veřejnosti. Vystavovatelé mají jedinečnou příležitost seznámit široké spektrum veřejnosti s novými trendy, plány a aktualitami v oblasti projektů bydlení či s novinkami na trhu nemovitostí, a získat tak nové klienty a zákazníky. Dovolte, aby vaše firma byla vidět. Podejte si do poloviny února tohoto roku přihlášku na veletrh BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY a staňte se jedním z vystavovatelů na špičkovém veletrhu v ČR.

Pro další informace navštivte www.vystavabydleni.cz nebo www.pvaexpo.cz

  GOLF HOSTIVAŘ                      

Golf Hostivař je moderní golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9-ti jamkovém hřišti.

www.golfhostivar.cz


     BAUMAX ČR, s.r.o.

Hobby market nabízí výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily.

http://www.baumax.cz


VINCI Park CZ a.s.VINCI Park CZ a.s.

VINCI Park je jednou z nejvýznamnějších světových a největší evropskou firmou v oboru parkovacích služeb, kde působí více než 40 let.

Společnost VINCI Park CZ a.s. je pokračovatelem společnosti PARKING PRAHA a.s. , která byla založena v roce 2000. Společnost zajišťuje činnosti spojené s přípravou, koncepcí, realizací a provozem parkovišť a stání na veřejných komunikacích.
4 203 stání na parkovištích a v garážích v Praze
30 417 stání na komunikacích Prahy 1, Prahy 2 a Prahy 7

http://www.vincipark.cz


2258M2Q.jpg

 

Pořádáme rauty, firemní večírky, svatby, promoce, koktejly, vernisáže, bankety, garden party, pikniky, vepřové hody, rybí hody a ostatní slavnostní příležitosti dle Vašich požadavků a přání. Na přání Vám můžeme zajistit program pro danou příležitost, jako živou hudbu, DJ, striptýz, obsluhu v dobových kostýmech a další. Splníme každé vaše přání.
 
Typy akcí
Bankety a rauty * Galavečeře * Koktejly * Kompletní zajištění celodenního cateringu * Garden party, Barbecue * Firemní obědy, večírky * Tiskové konference * Pikniky * Vernisáže * Coffee breaky *Doplňkové služby 
 

www.apetitpraha.cz/lahudky


Česká spořitelna, a.s.

Banka poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty.

http://www.csas.cz


Porsche Praha-Prosek: Váš silný partner

Porsche Praha-Prosek, jež je součástí největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, nabízí svým zákazníkům již jedenáct let široké spektrum kvalitních služeb. Za dobu své působnosti jsme se stali vyhledávaným partnerem při nákupu a servisu vozů Volkswagen, Škoda, Audi a Volkswagen Užitkové vozy a v oblasti servisu též značky SEAT, především díky široké nabídce kvalitních služeb a profesionálnímu přístupu. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům maximální pohodlí nejen při výběru nového vozu, ale i při následné péči o něj.

www.porsche-prosek.cz


Koala Café…jsme dětský podnik!

Dětské zábavní centrum v Praze Hostivaři na ploše 700m2, kde si děti užívají a rodiče odpočívají. Skvělé místo pro dětské hry a odpočinek rodičů! Dětem jsou v dětské herně k dispozici prolézačky, skluzavky, míčky, sítě, prolézací tubusy, šlapací káry a další atrakce. Na hernu navazuje kavárna s nabídkou lehkého občerstvení. Můžete zde uspořádat dětskou narozeninovou párty, firemní setkání, nebo si jen tak pohrát a užít si společný den se svými dětmi. Samozřejmostí je nekuřácký prostor s Wi-Fi připojením zdarma.

Otevírací doba:

po: zavřeno, út - ne: 10.00 - 19.00

www.koalacafe.cz

e-mail: info@koalacafe.cz, tel: 212241171


Hotel Best - Ostrava

PHotel Best se nachází v Ostravě, v blízkosti centra města. Je umístěn v klidném prostředí Slezské Ostravy, poblíž fotbalového stadiónu Bazaly, v zóně bez dopravního ruchu. Hotel byl otevřen v roce 1994 a restaurační prostory prošly rekonstrukcí a byly otevřeny v červenci 2010.

www.hotel-best.cz


E-aukce.com

On-line dražební kalendář České republiky! Největší server svého zaměření v ČR s desetiletou praxí. Informační server s přehledy konaných dražeb, e-aukcí, dražby nemovitostí z exekucí, výběrová řízení a veřejné zakázky. Seznamy s kontakty exekutorů, dražebníků, SKP a znalců. Textová a obrazová databáze draženého majetku včetně příloh, legislativa, poradna – to vše naprosto zdarma a na jednom místě.

http://e-aukce.com/


Curling Promo, s.r.o.

Jediná specializovaná curlingová hala v ČR. Informace o curlingu,odborné konzultace. Firemní curlingové akce, organizované turnaje, exhibice.

http://www.curlingpromo.cz


Maloobchodní síť BRNĚNKA

Provoz sítě maloobchodů. MS BRNĚNKA pokrývá cca 80 % brněnského nezávislého trhu s potravinami. K dipozici je zákazníkům cca. 225 prodejen. Zaměřuje se zejména na podporu regionálních výrobců, jako např. pekárny Hepek, Balabán, Karlova pekárna, masokombinát Steinhauser, Hadač a Zapletal, mlékárna Olešnice a mnoho dalších.

MS BRNĚNKA je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Regionální a hospodářské komory Brno. Ve spolupráci s regionálními novinami NOS vydává leták, kterým oslovuje v Brně a okolí na 600 tis. zákazníků. Kromě toho je na prodejnách četné množství promoakcí.

http://www.brnenka.cz


Modrá pyramida stavební spořitelna

Modrá pyramida je moderní dynamická stavební spořitelna, která se vyprofilovala jako expert na financování bydlení. Vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů.

Nabízí vám:

výhodný způsob spoření, podporovaný státem, s optimálním zhodnocením úspor financování vašich bytových potřeb, včetně bezplatného úvěrového poradenství zvýhodněné stavební spoření pro dětí do 15 let a pro mladé do 21 profesionální klientský servis a pobočky po celé ČR a individuální finanční poradenství, podporované technickým zázemím

http://www.modrapyramida.cz/


Rádio Impuls

Naše hudba odráží živý a aktuální zájem našich posluchačů o současnou českou hudbu. Naše zprávy jsou sdělovány jasným, současným a zajímavým stylem. Kladou důraz na aktuálnost a na otázky, které naše posluchače nejvíce zajímají. Naši moderátoři jsou přátelští, spolehliví a schopni oslovit pozorně a srozumitelně své posluchače. Naši posluchači nás zajímají, staráme se o ně a nasloucháme jim. Naším cílem je informovat a bavit inteligentním, příhodným (aktuálním), nápaditým a živým způsobem, být příjemným a interaktivním rádiem.

http://www.impuls.cz


TZB-info

TZB-info je nezávislý internetový portál s informacemi ze stavebnictví a technického zařízení budov. Na portálu vycházejí denně články, krátké zprávy, můžete zde využít průběžně aktualizované seznamy norem, předpisů, stejně jako kalendář akcí, řadu výpočtů a tabulek, videa, ale také výběr e-shopů. Informace jsou tříděny podle zaměření na technické zařízení budov a stavbu a dále do jednotlivých oborů. Pro dotazy je zde připravena diskuse. Zveřejněné informace jsou na portálu TZB-Info trvale a zdarma přístupné.

www.tzb-info.cz


NetMagazines Bydlení

Portál do světa bydlení. Informace, nápady, rady a inspirace, databáze nemovitostí, soukromá inzerce, aktuální články, soutěže a výrobky.

http://www.nm-bydleni.cz


Auto Podbabská

Společnost Auto Podbabská je autorizovaným prodejcem a servisním bodem vozů Škoda, osobních a užitkových vozů Volkswagen a SEAT. Kromě nových vozů můžete v Auto Podbabská koupit i vůz ojetý se zárukou auto-plus nebo Škoda Plus.

Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Nonstop odtahová služba, pick up servis a service mobil.

http://www.autopodbaba.cz


DFC system, a.s.

Společnost DFC system,a.s. je provozovatelem systému slevových tankovacích karet. S kartami DFC zákazník neplatí žádné nesmyslné poplatky z natankovaných litrů, ale naopak získá slevu na PHM. V porovnání s běžnými tankovacími kartami tankujete až o 1,20Kč z litru PHM levněji. V některých případech může být rozdíl i vyšší. Pokrytí po celé ČR. http://www.dfcard.cz


Garona

Garážová vrata, vjezdové brány a předokenní rolety se zárukou 5 let na trubkové a stropní pohony.

http://www.garona.cz


Bowling Cihelna

Na bowlingu Cihelna je Vám k dispozici 8 profi drah, 4 dráhy s dětskými mantinely, restaurace s celodenní teplou kuchyní, obědové menu, sportbar, kavárna, možnost pořádání firemních akcí pro 10 až 300 osob. Info na tel: 773930091 nebo www.cihelnacentrum.cz

http://www.cihelnacentrum.cz


HC Kobra

Zimní stadion HC Kobra nabízí pronájem ledové plochy, pořádání hokejových turnajů, veřejné bruslení. Dále nabízíme cvičení ve fittnes a stravování v restauraci HC Kobra.

http://www.hckobra.cz


Kryocentrum Praha

WELLNESS 21.STOLETÍ. První pražské centrum s poláriem užívající k regeneraci, rekondici a relaxaci metodu celotělové chladové terapie. Dále nabízíme pobyt v solné jeskyni a masáže. Vše najdete na našich internetových stránkách.

http://www.kryocentrum.cz


Raab Karcher

Stavebniny po celé ČR. Nabízíme veškerý sortiment stavebnin. Můžete u nás nakupovat on-line - nově E-shop. Dodáváme veškeré stavební materiály, stavebniny, cihly, střechy, izolace, obklady, dlažby, sanitu, koupelny, dveře, okna, nářadí a další doplňky pro Váš dům, byt či stavbu. Vytvoříme Vám vizualizaci koupelen, zajistíme dopravu zboží na místo určení. Prodejny máme po celé ČR.

http://www.staviva.cz


SCONTO Nábytek

Prodej veškerého nábytku pro domácnost i kancelář. Obchod nabízí dětský nábytek, obývací stěny, ložnice, kožené i látkové sedací soupravy, kuchyně, kancelářský i zahradní nábytek a textilní i bytové doplňky. Bytové prostory zaplní skříně, regály, botníky, pohovky, stoly, židle, sedačky i křesla různých materiálů. Nabízí se dřevěný, kovový i ratanový nábytek. Ložnice vybaví postele, matrace a rošty, přikrývky i polštáře.

http://www.sconto.cz


Emil Frey ČR

Autorizovaný prodej a servis automobilů SUBARU, TOYOTA, SUZUKI a KIA.

http://www.emilfrey.cz


Gastronomický komplex Žebětínský dvůr

  • ubytování v Brně *** hotel
  • stylová Myslivecká restaurace
  • 8 salonků (14 200 osob)
  • venkovní terasa až 60 míst
  • bowling, 2x squash, 2x badminton, beachvolejbal, 1x fotbal 2v2, 1x golfový simulátor, šipky, kulečník, stolní tenis

http://www.zebetinsky-dvur.cz


KM-PRONA a.s.

„Akciová společnost KM-PRONA byla založena 1.1.2004 transformací společnosti Vladimír Minařík KM-PRONA. Hlavním předmětem činnosti je distribuce pohonných hmot a provozování sítě čerpacích stanic.“ 

KM-PRONA a.s. Nová Hospoda - Kamenice

http://www.km-prona.cz

- Čerpací stanice - Praha - Horní Počernice

- Čerpací stanice - Praha - Hostivař

FN Na Bulovce

Fakultní nemocnice Na Bulovce

http://www.fnb.cz


Pizzeria Alcione

Zveme Vás do stylové restaurace Alcione v Praze na Pankráci. Připravili jsme pro Vás příjemné denní i večerní posezení při svíčkách s širokou nabídkou pizzy přímo z pece, polévek, těstovin, steaků, zeleninových salátů, rybích specialit alko a nealkoholických nápojů. Posedět můžete při vínku, které dovážíme ze severu Itálie z oblasti Trentino a Rimini a vynikajícím sýru a uzenin a těstoviny a pizzy připravujeme z čerstvých italských surovin. V letních měsících je pro Vás k dispozici terasa. Nabízíme Vám možnost uspořádání firemních večírků, rodinných oslav aj. společenských událostí.

http://www.alcione.cz


Restaurace NA PLÁNI

Vítejte v naší restauraci "NA PLÁNI" s vynikající kuchyní plnou specialit i klasických jídel, které zapijete správně ošetřeným plzeňským pivem přímo z tanku. Pro větší a uzavřenou společnost Vám nabízíme využití našeho salonku podle Vašeho přání, chuti a fantazie. Prostor je přizpůsoben zejména pro svatby, promoce, večírky, společenská a firemní setkání, předváděcí akce.

www.restauracenaplani.cz


ADO Autodružstvo

Prodej, servis, leasing vozů Škoda, Seat, Citroën, autobazar, stk + emise - ZNAČKOVÝ A PŘITOM LEVNÝ.

www.ado-autodruzstvo.cz


Nerest

Jsme nestátní zdravotnické zařízení neurologie a rehabilitace. Máme 2 střediska v Místku na J:V: Sládka 41 a ve Frýdku na J.Kavky 648. Fungujeme již od roku 1994.

www.nerest.cz/


ERPET GOLF CENTRUM

1881NDM.png     

 www.erpetgolfcentrum.cz


 

2057Yjl.jpg

Cheecup s.r.o.

Firma Cheecup s.r.o. byla založena na konci roku 2011 s jasnou koncepcí: domácí výroba cheesecaků a cupcaků. Cheesecaky pečeme podle tradiční americké receptury  ze sýru Philadelphia a domácích grahamových sušenek. 

 

 


Restaurace "U Miluláše Dačického"

Provoz staropražské restaurace a vinárny s českou i mezinárodní kuchyní a moravskými víny. 

www.umikulasedacickeho.cz


2222ZTI.jpgHlavním úkolem všech zaměstnanců společnosti STAREZ - SPORT, a.s. je poskytovat brněnské veřejnosti na svěřených sportovištích co nejlepší služby. K dnešnímu dni úspěšně spravujeme a provozujeme již 6 sportovních areálů: Aquapark Kohoutovice, Hala Rondo, Koupaliště Riviera, Městský baseballový stadion, Mobilní kluziště za Lužánkami, Plavecký stadion za Lužánkami. Více na www.starezsport.cz.

 2287Yzc.jpgSpolečnost Trojanka je společnost zabývající se veřejným stravováním,rozvozem obědů,výrobou lahůdek,cukrářských a pekařských výrobků,zajišťováním cateringu pro firemní akce a oslavy.Od začátku dbáme na kvalitu poskytovaných služeb a výrobků s osobním přístupem k našim zákazníkům.
 
Naše společnost byla založena v roce 1996 převážně na výrobu lahůdek.Od roku 2002 jsme rozšířili své pole působnosti do oblasti cateringu a veřejného stravování.Naše společnost je schopna zajistit stravování pro Vaše zaměstnance v nejlepší možné kvalitě,čase,ceně a sortimentní nabídky.